0800331472

Курс євро до гривні в Рівному на сьогодні

EUR/UAH
 •  

Грошові одиниці Євросоюзу входять в трійку найбільш затребуваних в нашій країні іноземних валют. Основними причинами популярності є стабільність і надійність цих грошей. Багато українців зберігають в них свої заощадження, використовують за прямим призначенням в подорожах по Європі і заробляють на їх купівлю-продаж, відстежуючи привабливий курс євро. Рівне, як великий обласний центр, не відчуває нестачі в організаціях, що надають послуги конвертації. Однак до вибору фінустанови потрібно підходити відповідально, щоб транзакції були безпечними і максимально вигідними.

Де можна обміняти гроші за офіційним курсом євро?

У нашій країні існують лише три законних варіанти обміну євро на гривні і навпаки:

 1. Через онлайн-обмінники по безготівковому рахунку.
 2. В касі банку або в «особистому кабінеті», якщо користувач є клієнтом даної банківської структури.
 3. В спеціалізованому обмінному пункті.

Кожен з цих способів має свої недоліки і переваги. Їх слід розглянути докладніше, щоб переконатися, що третій варіант - оптимальний. Так, online-обмінки зазвичай заявляють привабливий курс євро до гривні за рахунок мінімального комісійного збору. Вони економлять на оренді і обладнанні приміщення, заробітній платі співробітникам, оплаті послуг охорони та інкасації. Однак при інтерактивній конверсії виникають складності в отриманні готівки. Щоб отримати «живі» гроші за хорошим курсом гривні до євро, необхідно або їхати в фізичну філію організації, або знімати готівку в банкоматі, найчастіше, все з тією ж комісією. Тому якщо потрібна готівка, то цей спосіб обміну не дуже зручний.

Проводячи операції в банку можна бути впевненим у справжності купюр і законності транзакції, але сама угода може не відбутися через відсутність в касі необхідної суми інвалюти. Крім того, банківські структури закладають в курс євро гривня великий комісійний збір. Що стосується обмінних пунктів, то їх єдиний недолік - ризик потрапити в несертифіковану організацію. В іншому ж цей варіант має тільки плюси.

Актуальний курс євро на сьогодні та інші переваги обмінників

Висока конкуренція серед пунктів-обмінників змушує їх вести активну боротьбу за постійних клієнтів, пропонуючи максимально вигідний курс валют. Євро і інші іноземні грошові знаки у їх касах є в достатній кількості, оскільки обмін для них є основною сферою діяльності. До числа інших достоїнств обмінників відносяться наступні:

 • висока швидкість проведення фіноперацій;
 • широкий спектр послуг, що надаються;
 • своєчасне оновлення курсу євро і інших котирувань;
 • великий асортимент валют;
 • сучасне технічне оснащення офісів;
 • уважне ставлення до відвідувачів.

Де дізнатися курс євро на сьогодні?

Офіційний курс євро на сьогодні публікується на інтернет-сторінці НБУ. Після закриття міжбанківських бірж всі фінустанови, які торгують і купують валюту, отримують котирування, за якими будуть здійснювати купівлю-продаж завтра. Банківські структури і сертифіковані пункти-обмінники розміщують цю інформацію в філіях і на своїх сторінках в інтернеті. Нерідко офіційні цифри Нацбанку і ті, за якими проводиться реальний переклад одних держзнаків в інші, неідентичні, оскільки фінустанови додають до них комісійний збір. Уточнюючи курс євро в Рівне, необхідно звертатися саме в ту установу, в якому буде здійснюватися конвертація.

Найкраще співвідношення гривні до євро, або чому варто звернутися до нас

Крім того, що наш обмінник має всі згадані раніше плюси, ми маємо ще ряд вагомих переваг. Перше - це наявність сайту з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, корисною інформацією та розширеним функціоналом. Зайшовши туди користувач може:

 • моніторити, як змінюється гривня до євро і по відношенню до інших грошових знаків;
 • дізнатися телефон, адресу і графік роботи рівненської філії;
 • оформити безкоштовну передплату на миттєві повідомлення про зміни значень обраної валютної пари;
 • пройти реєстрацію і користуватися системою додаткового заробітку за допомогою реферального програми.

Також ми пропонуємо своїм гостям зручну функцію попереднього прорахунку одержуваної на руки суми. Відвідувачі веб-сайту відразу бачать, скільки грошей вони отримають після конвертації за чинним на сьогоднішній день курсом євро гривня, що значно спрощує співробітництво. У разі виникнення питань щодо інформації, розміщеної на веб-сторінці, або появі проблем при користуванні сайтом варто заглянути в розділ «Контакти». Зателефонувавши за номером телефону, вказаним там, можна зв'язатися з кваліфікованим менеджером. Він дасть вичерпну консультацію і допоможе вирішити проблему.