Курс євро до долару в Рівному на сьогодні

EUR/USD
  •  

Обмін валют може зацікавити і професіоналів, які заробляють на курсових різницях, і звичайних людей. Профі з інтересом стежать за ростом і падінням котирувань і зазвичай знають, де вигідніше обміняти валюту. Простим людям, що не володіють глибокими фінансовими знаннями, складніше зорієнтуватися у великій кількості пропозицій на валютному ринку. Щоб провести обмінну операцію максимально вигідно, необхідно правильно вибрати обмінник. Особливо це важливо, коли вам потрібно провести обмін євро-долар безпосередньо. Чи не в кожному банку і обмінному пункті доступна така операція. Найчастіше пропонується провести її за участю гривень, а такий варіант зазвичай обходиться значно дорожче прямого обміну. Вибираючи обмінник потрібно орієнтуватися на ті, де крос-курс євро/долар перебуває на оптимальному рівні. Розглянемо, чому важливо стежити за змінами курсу і як це робити.

Як відстежувати зміни крос-курсу долар/євро?

Щодня мінливий крос-курс долар/євро залежить від офіційного рівня співвідношення валют. Курс EUR і USD до гривні встановлюються Національним банком України. На нього впливають політичні і економічні події в світі і в країні. А він, у свою чергу, є орієнтиром для комерційних організацій, що займаються обмінними операціями.

Стежити за тим, як змінюється курс євро/долар важливо, щоб не упустити відповідний момент для продажу іноземної валюти. Володіти найсвіжішою інформацією про умови обміну зовсім не складно. Практично кожен обмінник має власний сайт або сторінки в соцмережах. За пару кліків можна дізнатися, який курс євро до долара пропонує той чи інший обмінник.

На нашому сайті є дані про співвідношення євро до долара на поточний момент. Крім того, вивчивши динаміку курсу за останній тиждень ви можете проаналізувати ситуацію і вибрати вдалий момент для обміну.

Якщо у вас немає можливості часто заходити на сайт, замовте розсилку. У блоці «Повідомити мене» залиште електронну адресу і найсвіжіша інформація про покупку або продаж валют буде регулярно відправлятися на ваш e-mail.

Як провести переклад євро-долар в Рівному?

Не тільки столичні жителі і гості Києва зацікавлені в швидкому і вигідному обміні іноземної валюти. Отримати європейські грошові одиниці в обмін на американські можна і в інших регіонах України. Навіть в невеликих містах пропонується прийнятний курс євро до долара, Рівне не є тут винятком. Крім ціни грошових одиниць при виборі обмінника важливо враховувати наступне:

  1. Надійність і безпека. Організації, що відкрилися нещодавно, не викликають довіри. Наша мережа пунктів працює на ринку не перший рік. За цей час ми сформували доступну тарифну політику, а також надійну систему захисту персональних даних. Завдяки сучасному обладнанню офісу особиста безпека також знаходиться на високому рівні. Постійні клієнти є найкращим підтвердженням надійності і стійкості наших обмінників.
  2. Графік роботи. Яку б суму в EUR ви не збиралися перевести, необхідно чекати моменту, коли курс долара до євро буде найбільш привабливим. Тут важливим стане режим роботи обмінника. Багато банків не надають послуг у вихідні, а також можуть закриватися на обідню перерву. Ми доступні кожен день, без перерв і вихідних, тому вам не доведеться підлаштовувати свій графік, щоб зробити операцію по курсу євро/долар.
  3. Комфорт і швидкість проведення операцій. На нашому сайті ви знайдете всю необхідну інформацію. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, а безліч додаткових функцій дозволяє провести купівлю-продаж валюти в найкоротші терміни. Навіть без калькулятора можна дізнатися, яку суму в доларах ви отримаєте при продажу євро. Ми склали таблицю, де вказані найбільш популярні суми: від 100 до 500 EUR.

Як зафіксувати крос-курс євро/долар в Рівному?

Може скластися ситуація, коли крос-курс євро/долар в Рівному буде змінюватися стрімко. Це можливо як за зовнішніми причинами економічного і політичного характеру, так і з-за проведених великими валютними гравцями операцій. Все це формує попит і пропозицію по фіноперацій та відбивається на тарифах комерційних обмінних пунктів.

Щоб не упустити відповідний момент для перекладу євро-долар, доводиться діяти швидко і відправлятися в офіс негайно. Однак поки ви добираєтеся до каси, умови конвертації можуть змінитися. Застрахуватися від можливих матеріальних і тимчасових втрат можна, залишивши попередню заявку на сайті. Це гарантує, що необхідна сума виявиться в наявності. Натиснувши на кнопку «Створити заявку» і заповнивши всі графи, ви «заморозити» конвертаційний курс на цілу годину. За цей час ви спокійно доїдете до нас і обміняєте готівку.