0800331472

Курс фунта до гривні в Рівному на сьогодні

GBP/UAH
 •  

Зазвичай люди конвертують валюту перед поїздкою за кордон або великою покупкою, а також при необхідності зберегти заощадження в надійних грошових одиницях. Саме до таких відносяться держзнаки Великобританії, оскільки економіка Сполученого Королівства відрізняється стабільністю, а суспільно-політичний лад традиційний. Навіть перспектива виходу з Євросоюзу не надто вплинула на цінність фунт стерлінгів. Курс гривні в цих обставинах практично не просів. Однак це зовсім не означає, що не потрібно стежити за котируваннями. Робити це необхідно для того, щоб витягти максимум вигоди з кожної конвертації, примножуючи свій капітал.

Як утворюється співвідношення фунта до гривні?

З точки зору економічної теорії гроші - це такий же товар, як і будь-який інший, і його вартість визначається головним ринковим принципом - паритет попиту і пропозицій. Тому курс фунтів до гривні змінюється, коли цей баланс порушується. Також національна валюта девальвує з таких причин:

 • уряд проводить неефективну політику зупинки стрімких темпів інфляції;
 • державні представники не проявляють активності на торгах цінними паперами, металами, вуглеводнями та іншими ресурсами;
 • стан платіжних і торгових балансів не сприяє економічному розвитку;
 • різке збільшення імпорту дестабілізує курс фунта до гривні за рахунок відтоку національних і припливу іноземних грошових знаків;
 • Мінфін запускає «друкарський верстат» і проводить готівкову або безготівкову емісію, коли мікро - та макроекономічні показники знаходяться на мінімальному рівні;
 • наповнення бюджету і накопичення золотовалютних резервів безпосередньо залежать від цін на сировинні ресурси і обсягів їх продажу.

Кон'юнктурні процеси, що впливають на курс фунта до гривні

На ціну фунта до гривні впливають не тільки фінансово-економічні чинники. Котирування надзвичайно лабільні і іноді змінюються з інших причин. Навіть при задовільному стані економіки коефіцієнт обміну знижується або підвищується в результаті утворення або загострення різного роду криз. Дестабілізація суспільно-політичної обстановки, напруженість в соціальній сфері, наявність збройних конфліктів і наступ природних катаклізмів неминуче позначаються на курсі фунта і призводить до зниження вартості українських грошей.

Коли курс фунта залишається незмінним?

Котирування можуть зберігатися на одному рівні тривалий час тільки в двох випадках:

 1. Економіка країни не відчуває серйозних потрясінь, а державні інституції системно і злагоджено функціонують.
 2. Держава активно втручається в процес формування котирувань.

У першому випадку курс фунта стерлінгів не змінюється через економічної стабільності, а в другому - через державного регулювання. Застосовуючи держрегулятор щодо формування котирувань, Кабмін бере на себе зобов'язання утримувати вартість ВКВ на певному рівні і робить це за рахунок золотовалютних запасів. В рамках реалізації обраної монетарної політики курс фунта стерлінгів фіксується в заданих значеннях. Уряд починає вживати заходів по врегулюванню тільки при його виході за встановлені рамки.

Як законно і безпечно перевести фунти в гривні?

Здійснити переклад фунти в гривні можливо наступним чином:

 1. В інтерактивному режимі через онлайн-обмінники.
 2. В касі банку або в особистому клієнтському кабінеті.
 3. За допомогою сертифікованого обмінного пункту.

Незважаючи на те, що online-обмінки пропонують найпривабливіший курс фунта, оптимальним із запропонованих варіантів є останній. Справа в тому, що обмінники, що працюють в інтерактивному режимі, можуть дозволити собі знизити комісійний збір за рахунок економії на утриманні фізичної філії і на виплатах заробітної плати співробітникам. Але люди, яким потрібна готівка, не можуть повноцінно скористатися вигідними умовами перекладу фунти в гривні через складнощі з переведенням у готівку і комісіями, які стягуються при ньому.

При обміні грошей в банківських структурах нерідко виникає проблема повної відсутності необхідних купюр або брак коштів. Крім цього, банки закладають в котирування більшу комісію, тому вигідно продати або купити фунти даному випадку не вийде. Об'єктивно найкращим варіантом є третій. Пункти-обмінки ведуть конкурентну боротьбу за постійних клієнтів і змушені пропонувати їм максимально привабливі умови конвертації.

Як з профіцитом обміняти гроші за хорошим курсом фунта в Рівному?

Для цього необхідно звернутися в наш обмінний пункт. Ми регулярно оновлюємо курс фунта, Рівне - не єдине українське місто, в якому є наші філії, а наявність сайту значно спрощує співробітництво. На веб-сторінці можна уточнити адресу, контактний телефон та графік роботи рівненського відділення, відстежити динаміку фінансового ринку, а також замовити безкоштовну послугу повідомлень про зміни на ньому.