Курс рубля до гривні в Рівному на сьогодні

RUB/UAH
 •  

На сьогодні мультивалютні угоди є одним з найпопулярніших напрямків на фінансовому ринку. Досить важко знайти людину, яка б ніколи не стикалася з необхідністю обміняти одні грошові одиниці на інші. Конверсія проводиться з різних причин. Так, дана послуга завжди актуальна для тих, хто виїжджає за кордон з метою подорожувати. Іншу частину населення здійснення валютних операцій цікавить через її прагнення зберегти накопичені кошти в «твердій» валюті. З урахуванням сформованих економічної і політичної ситуацій в країні зазначені заходи не можна назвати необгрунтованими або нерозумними. Виходячи з перерахованих раніше причин співвідношення по валютній парі рубль до гривні незмінно продовжує користуватися попитом.

Курс гривні до рубля і фактори, що на нього впливають

Для того, щоб вигідно купити рублі, необхідно попередньо спостерігати за співвідношенням щодо необхідної валютної пари, так як від цього буде залежати успішність проведеної операції. Особливо відстеження курсу гривні до рубля актуально тоді, коли мова йде про конверсії великих грошових сум.

Зростання і спад показників по конкретному співвідношенню залежить від деяких критеріїв, до яких можна віднести:

 • політику українського Нацбанку щодо фінансового потоку і ставок рефінансування;
 • поточні політичне і економічне положення в державі;
 • прийняті центральними органами державної влади рішення;
 • дані для повернення державної заборгованості;
 • підсумки партнерства з міжнародними організаціями, що надають державі кошти в кредит;
 • скачки цін на ті товари, що виготовляються вітчизняними виробниками, які мають експортний напрям і мають статус основних джерел припливу іноземної валюти;
 • ігри на валютних біржах, що впливають на зниження або зниження показників акцій.

Вигідний курс рубля до гривні: яку установу вибрати?

Прийнятний курс рубля до гривні (й по інших валютних парах) - це те, що потрібно всім клієнтам обмінних установ. Так як мультивалютні операції є аж ніяк не рідкісним явищем, з'явилося кілька варіантів для їх проведення. У кожного з них є як переваги, так і недоліки, тому який вибрати - вирішувати тільки вам:

 1. Державні та приватні банківські установи. Їх плюсами є гарантована безпека здійснюваних операцій, а також захист від отримання клієнтами підроблених грошових знаків. До недоліків даного варіанта конверсії можна віднести збір даних про клієнтів, а також часто незручний графік роботи.
 2. Конверсія на чорному ринку. До валютників звертаються з метою зробити максимально вигідний обмін, а також зберегти дані про свою особистість в таємниці. Головними мінусами здійснення таких обмінних операцій є їх повна нелегальність, а також небезпечність їх проведення.
 3. Так звані обмінники. Цей варіант конверсії поєднує в собі переваги перерахованих вище способів. Більшість подібних установ зацікавлена в тому, щоб до них зверталися знову і знову, тому вони готові надати досить широкий спектр фінансових послуг, а також вигідні умови конверсії.

Де краще купити рубль?

Загальновідомо, що курс гривні до рубля в різних обмінних установах може варіюватися. Щоб конвертувати одні грошові одиниці в інші якомога більш виграшно, слід попередньо вивчити валютний ринок.

Обмінним пунктам властива маса переваг. Однак рекомендується не зупиняти свій вибір на першому ліпшому, а перевіряти розглянутий варіант на відповідність певним критеріям. Відразу ж переконайтеся, що фірма діє на законних підставах: всі необхідні дозволи та ліцензії повинні знаходитися у вільному доступі. Вітається наявність веб-сайту, адже з його допомогою ви можете підібрати відповідний момент для проведення мультивалютної угоди.

В якому обміннику конвертувати рублі в гривні?

Багатьох цікавить хороший курс рубля. Рівне не відрізняється кількістю пунктів для обміну іноземних валют від інших міст, однак не в кожен з них варто звертатися. Звертайте увагу на викладені нижче критерії.

 • часовий проміжок, протягом якого здійснюється діяльність організації;
 • якість інформування клієнтів;
 • наявність сучасного обладнання, яке гарантовано захистить клієнтів від отримання фальшивих грошей;
 • можливість забезпечити анонімність проведених операцій. Так, інформація про скоєні угоди не повинна бути переданою стороннім організаціям та органам, третім особам;
 • наявність телефону «гарячої лінії», зателефонувавши за яким клієнти можуть 24/7 отримувати відповіді на питання, що їх цікавлять;
 • широта спектра послуг, що надаються;
 • режим роботи обмінника.