0800331472

Курс долара до рублю в Рівному на сьогодні

USD/RUB
 •  

Одним із способів збереження заощаджень і захисту від несприятливих явищ у сфері економіки (інфляції, наприклад) є їх зберігання в «твердій валюті». Так, велика частина населення країни не сумнівається в надійності американських доларів, фунтів стерлінгів, євро. Таким статусом вони користуються за рахунок того, що економічна ситуація в державах, в яких їх звернення має місце, залишається стабільно хорошою. Накопичивши певну суму в національних грошових одиницях, можна обміняти її на грошові знаки іноземної держави. Зрозуміло, що суб'єктам таких мультивалютних операцій хочеться, щоб їх проведення пройшло максимально виграшно. Тому з тією метою, щоб обмін відбувся благополучно, рекомендується якийсь час відстежувати курс долара до рубля (як і курс рубль/долар) в установах для конверсії іноземної валюти.

Крос-курс долар/рубль: що потрібно знати про російські грошові одиниці?

Перед тим, як зайнятися вибором установи для конверсії, розглянемо походження російської грошової одиниці. Якщо не брати до уваги фунти стерлінгів, її можна вважати найстарішою національною валютою в світі. Звернення рубля на території Московської держави почалося в XIII столітті, він був основною валютою в Російській імперії до 1917 року.

Російські грошові знаки, які перебувають в обігу на сьогоднішній день, з'явилися на початку 90-х років XX століття. Деякий час вони використовувалися нарівні з грошовими знаками, емітованими до розпаду СРСР; тривало це до 1993 року включно.

Курс долар/рубль: трохи про американські гроші

Після проголошення незалежності США, що сталося в 1776 році, долар став національною грошовою одиницею. Спочатку було прийнято рішення про його емісії в вигляді срібних монет, але пізніше він почав випускатися, як паперова асигнація сіруватого кольору.

Слово «бакси» своїм походженням зобов'язана англійської «buckskin», яке перекладається як «шкура оленя». Якийсь час ці шкури продавалися індіанцями, спеціально для цієї мети приїжджали в поселення білих. Пізніше це слово перейшло в сленг, позначаючи собою місцеві гроші.

Ще одним неофіційною назвою американських грошей є «зелені». Так їх почали називати після Громадянської війни в США (тривала з 1861 по 1865 рік), коли виникла необхідність надрукувати велику кількість банкнот. Було вирішено, що нові гроші будуть зеленого кольору, так як на складах найбільше було саме зеленої фарби.

Критерії, які мають вплив на курс рубль/долар

Загальновідомо, що курс рубль/долар не завжди відрізняється стабільністю. Відбувається це з різних причин, серед яких:

 • рішення, що виносяться органами публічної влади;
 • військово-політична ситуація в державі;
 • необхідність виплачувати державну заборгованість і пов'язані з цим проблеми;
 • підсумки партнерства з міжнародними організаціями, що мають статус кредиторів країни;
 • монетарна політика, що проводиться Нацбанком України;
 • вартість товарів вітчизняного виробництва, в більшості своїй що відправляються на експорт;
 • гра на курсах іноземних валют (на підвищення або зниження).

Спираючись на викладені вище фактори можна передбачити курс долара до рубля на сьогодні. При цьому варто пам'ятати про те, що кожен день повсюдно відбувається маса подій, які впливають на світову економіку в цілому, що побічно може відображатися і на курсі іноземної валюти.

Де можна найбільш виграшно перевести рублі в долари?

Вибираючи відповідну установу для конверсії доларів в рублі і навпаки, необхідно враховувати нижчевикладені критерії.

 • тривалість діяльності, здійснюваної обмінником;
 • наявність хороших відгуків від клієнтів;
 • широта спектра послуг, які готовий надати обраний обмінник;
 • рівень інформованості клієнтури;
 • наявність можливості здійснювати мультивалютні операції анонімно;
 • знаходження в зручному і пізнаваному місці;
 • можливість цілодобово отримувати консультації від кваліфікованих фахівців по телефону «гарячої лінії».

Співвідношення рубля до долара в Рівному може мати різні показники в обмінних установах. Зазвичай найбільш вигідні пропозиції характерні для пунктів обміну валют. Часто проводяться мультивалютні операції в державних і приватних банках, конверсія в яких часто не на користь клієнта. Зате вони гарантують безпеку здійснюваних операцій, а також захист від отримання підроблених купюр. Вкрай небажаним варіантом здійснення конверсії є звернення до «чорних валютників». Для такого обміну характерні нелегальність, а також повна відсутність безпеки переданих клієнтом грошових коштів.

Наш обмінний пункт пропонує тільки актуальні курси валют з мінімальними комісіями. Заявку на обмін можна залишити за допомогою форми на сайті, заморозивши таким чином необхідний вам курс на 1 годину.