0800331472

Курс долара до гривні в Рівному на сьогодні

USD/UAH
 •  

Високу популярність американської валюти на території нашої країни не можна заперечувати. Оскільки ця грошова одиниця традиційно вважається надійною і стабільною, то багато українців бажають зберігати свої заощадження саме в ній, а не в національній валюті. Більш того, змінюючи гривні в долари на вигідних умовах і в сприятливий період, накопичення можна не тільки зберегти, а й примножити. Щоб спрогнозувати відповідний момент для конвертації, необхідно знати ази формування котирувань і процеси, що дестабілізують їх.

Тип державного контролю курсу долара

Вартість грошових знаків США, виражена в національних, корелюється з цілою низкою чинників. Перше, що впливає на стабільність і розмір курсу долара, - ступінь залученості держави в процедуру його утворення. Якщо Мінфін втручається, то ціна ВКВ може бути наступною:

 1. Фіксованою. В даному випадку уряд зобов'язується утримувати вартість іноземної валюти на певному рівні. Виконуючи взяті на себе зобов'язання, Кабмін витрачає золотовалютні запаси. Такий тип контролю курсу долара до гривні не відображає реальної ситуацію на фінансовому ринку і не дає економіці повноцінно розвиватися.
 2. Помірно-фіксованою. При такій монетарній політиці уряд частково управляє котируваннями. Відбувається це тоді, коли вони виходять за межі заданого валютного коридору.

Найбільш підходящим варіантом для здорової економіки вважається вільний курс гривні до долара, або, як його ще називають, плаваючий. Застосовуючи такий вид регулятора, держава не контролює котирування, і вони підкоряються ринковим законам. Кабмін, у свою чергу, може сконцентруватися на боротьбі з інфляцією.

Від чого залежить плаваючий курс гривні до долара?

Оскільки вільний курс долара залежить від дотримання паритету попиту і пропозицій, то нерідко спостерігаються коливання його значень. Їх провокують економічні процеси. Цінність українських грошей знижується в результаті прискорення інфляційних темпів, відсутності зростання ВВП і зарубіжних інвестицій, пасивності державних представників на біржах і великого держборгу. Крім цього, девальвація гривні/долара може відбуватися через необґрунтовану емісію - додаткового випуску банкнот і цінних паперів, що виконується на тлі стагнації економіки, а також з-за великої різниці процентних ставок. При негативних платіжному та торгівельному балансах співвідношення долар гривня формується не на користь останньої.

Фінансовий ринок починає неминуче лихоманити, коли дестабілізується обстановка в країні. Суспільно-політична криза негативно позначається на котируваннях. Схожий ефект дає загострення конфліктів і наступ природних катаклізмів. Суттєво впливає на курс долара чорний ринок, на якому свідомо завищуються або занижуються значення з метою отримання максимально можливого прибутку. Особливо гостро це проявляється в кризові періоди, коли люди схильні до панічних настроїв і під їх впливом хочуть терміново купити долари або позбутися від них.

Як безпечно купити або продати долари:

У нашій країні законно здійснити купівлю-продаж ВКВ можна декількома способами:

 • по беготівковому розрахунку через онлайн-обмінники;
 • в касі банку;
 • у сертифікованому обмінному пункті.

Найкращим серед них є останній, тому що далеко не всіх влаштовує безготівковий розрахунок, а при спробі перевести долари в гривні в банківських структурах часто виникає проблема відсутності необхідної кількості купюр і з'являються інші бюрократичні зволікання.

В обмінниках, що мають ліцензію, зазвичай таких складнощів не виникає, оскільки обміни є їх основною сферою діяльності. Більш того, висока конкуренція на ринку подібних послуг змушує обмінки боротися за клієнтів, пропонуючи їм найкращі умови і хороший курс долара. Рівне, як і інші великі міста, не відчуває нестачі в таких фінорганізаціях.

Де обміняти гроші за вигідним курсом долара в Рівному?

Безпечно і на максимально привабливих умовах конвертувати грошові кошти в центрі Рівненської області можливо в нашому обміннику. Аргументувати це твердження дуже легко - достатньо перерахувати переваги нашої обмінки:

 • тривалий стаж, кажучий про стабільність та надійність роботи;
 • відсутність прихованого комісійного збору;
 • своєчасне оновлення курсу гривні до долара і по відношенню до інших іноземних валют;
 • широкий асортимент конвертованих грошових знаків;
 • велика мережа філій.

Нашою додатковою перевагою є сайт з корисним функціоналом. Зайшовши сюди, можна в онлайн-режимі відстежити динаміку котирувань і скористатися функцією безкоштовних повідомлень, які будуть приходити на електронну пошту після зміни ситуації на фінринку. Завдяки такому сервісу можна купити або продати долари максимально вигідно. На нашій веб-сторінці також знаходиться контактна інформація відділення в Рівному, якою клієнти можуть скористатися, щоб уточнити телефон, адресу і схему проїзду до філії.